Hayatı Nikki Beach’te Kutlayın!

Girişimci Jack Penrod tarafından “hayatı kutlama” mottosuyla yaratılan Nikki Beach konsepti, eğlence ve keyfi yüksek enerji felsefesiyle üst düzey standartlarda, lüksle sunuyor. Miami’den Saint Tropez’e, Dubai’den Koh Samui’ye dünyanın dört bir yanındaki Nikki Beach’ler stil ve kaliteli eğlence arayanların ilk destinasyonu oluyor. Nikki Beach, dünya çapında en önemli ağırlama ve eğlence konsepti olarak bilinen, geniş ve konforlu güneş yatakları, detaylarda farklılaşan servisi, eşsiz tatlardan oluşan menüsü, lüks partileri ile Bodrum’daki misafirlerini de şımartmaya devam ediyor.
Ege’nin turkuvaz sularında, Bodrum Yarımadası’nın güneyinde Torba bölgesi sahilinde yer alan Nikki Beach Resort & Spa Bodrum’un denize sıfır konumu, tekne sahipleri için tasarlanmış özel iskeleleri, mavinin tüm tonlarını görebileceğiniz tertemiz denizine bir de spa konforu eklenince konuklar kendisini cennette gibi hissediyor.

Nikki Spa’nın eşsiz masajları

Nikki’nin spa merkezi, tüm duyuları harekete geçiren bir deneyim vaat ediyor. Nikki Spa felsefesine göre gruplandırılan masajlar şöyle:

Float Away- Kaçış (2 saat): Toptan kaçış – Nikki Beach tarzı. Terapist, konukların ihtiyaçlarını belirleyerek ve bakım deneyimini çok daha kişiye özel hale getiriyor.

Ocean and Earth- Okyanus ve Kara (2 saat): “Deniz tuzu ve yağ ile vücut peelingi, deniz çamuru hamamı, sıcak taşlarla vücut ve baş masajı” şeklindeki aşamalardan oluşan masaj, kişiyi gerginlikten arındırmayı ve kişinin hislerini canlandırmayı hedefliyor. Geleneksel hamamın temizleyici faydasını, mineralli deniz çamuru, grounding (vücuttan elektriği atmak için yalınayak toprakta yürümek) ve gerginliği azaltan sıcak taş masajıyla bir araya getiriyor bu masaj seansı.

Aegean Dream– Ege Rüyası (2 saat): Ciltteki pürüzleri giderici vücut peelingi, sağlıklı ve sıkı bir vücut elde etmek için masaj, parlaklık sağlayıcı yüz bakımı gibi aşamalardan oluşan bu rahatlatıcı uygulama kapsamında, tüm vücuda rahatlık, parlaklık ve ışıltı kazandırmak için en lüks ve besleyici krem ve yağlardan yararlanılıyor.