Harry Winston’ın

Harry Winston’ın ilk tasarımlarının çoğunda etkisi hissedilen Art Deco stiline atıfta bulunan Avenue Classic Aurora, ışıltılı pırlantaları ve renkli safirleriyle New York’un görkemini yansıtıyor.

New York’un Beşinci Caddesi, Harry Winston’ın tarihinde her zaman belirgin bir rol oynamıştır. Harry Winston’ın New York Flagship Salon’una ev sahipliği yapan Beşinci Cadde, dünyanın en prestijli alışveriş adreslerinden biridir.

18 karat beyaz ve pembe altın kasa alternatifleriyle sunulan Avenue Classic Aurora, dinamizm ile geometriyi dengeleyen bir saat yaratmak üzere farklı boylarda, kesimlerde ve renklerde taşları bir arada sunuyor.

Kasanın yanlarında, üçgen biçimli motife alan sunmak için ortaya doğru daralan 50 adet yuvarlak kesim pırlanta yer alıyor. Kasanın iki ucunda ikonik Avenue Koleksiyonu’nun kemerleri, geniş mavi veya pembe baget kesim safirlerle vurgulanmıştır. Avenue Koleksiyonu’nun tüm saatlerinde olduğu gibi, altın kasa ve kadranı koruyan safir kristal, bileğin doğal kıvrımına uygun biçimde hafif kavislidir. Beyaz sedef kadran, saate daha da ışık verir. Kadran üzerinde siyah renkte rakamlar ve Bay Winston’ın değerli taşlarda en sevdiği kesim olan zümrüt kesim biçiminde sekizgen bir dakika parkuru yer alır