Harry Winston Premier Koleksiyonu

Harry Winston Premier Lotus Automatic 31mm saatinin ortasında dinamik bir çiçek heykeli yer alıyor. Harry Winston markasının heyecan uyandırıcı tarihindeki farklı bölümleri hatırlatan lotus çiçeği yaprakları renk, ışık ve hacimleriyle adeta gözleri kamaştırıyor. 18 ayar beyaz ya da pembe altından yapılmış, hiç solmayan bu çiçek, gelişmiş mekanik hareketleri bir ömürlük hassasiyetle bir araya geliyor.

Lotus Cluster mücevher koleksiyonundan ilham alınarak tasarlanan bu saat, aynı su çiçeğinin güzelliğini, Bay Winston‘ın imzası haline gelmiş kümeleme tekniğini andıran canlı bir düzenle yansıtıyor.

Premier Lotus modelinin saat ve dakika fonksiyonları, üst düzey İsviçre mekanik otomatik mekanizmasından güç alır. En son teknoloji silikon balans yayı, yıllarca sürecek kusursuz bir hizmet sağlar ve mekanizmanın eş zamanlı olarak çalışmasına yardımcı olur. Arka kapakta yer alan safir kristali, mekanizmadaki ve Harry Winston logosunun işlendiği transparan 22 ayar pembe altın rotordaki lüks yüzeyleri ön plana çıkarıyor.

İki modelde de kayışlar kadranın renk şemasını yansıtıyor. Beyaz altın model mavi aligatör deri kayışla, pembe altın modelse kahverengi aligatör deri kayışla sunuluyor. Her iki model de 15 adet pırlantayla bezenmiş ve saate uyum sağlayan altın klasik tokayla bileğe takılır. Premier Lotus Automatic 31mm, tamamen 18 ayar altından yapılmış kayış ya da Bay Winston’ın anısına tamamen pırlantalarla süslü bir kayışla da sunulabilmektedir.