Gürültüyü Dışarıda Bırakın

BackBeat PRO2 ve BackBeat PRO2 SE, 289 gram ağırlıklarıyla piyasada bu özelliklere sahip birçoklarından hafif.

İster müzik dinleyin, ister video veya film izleyin kulaklıktan duyduğunuz ses kalitesi ne kadar kötüyse müzik veya filmden alacağınız keyif de o kadar azalıyor. Bazen sadece odaklanmak için kullanılan kulaklıklar gelişen teknolojiyle birlikte form değiştiriyor. Kablosuz kulaklık pazarının önde gelen oyuncularından Plantronics, tüm bu problemlere BackBeat PRO2 ve BackBeat PRO2 SE kulaklıklarıyla çözüm oluyor ve markanın bu iki modeli dışarının gürültüsünü izole ediyor. Yüksek kalitede ses sürücüleri, aktif gürültü engelleme özelliği ve tasarımıyla dinlediğiniz müziğe veya izlediğiniz filme odaklanmanızı sağlayacak kulaklık, telefona gelen çağrıları da yanıtlamanıza imkân sunuyor.

Uçak seyahatleri başta olmak üzere sık sık seyahate çıkanlar için aktif gürültü engelleyici özelliğe sahip BackBeat PRO2 ve PRO2 SE, Bluetooth 4.0 teknolojisi ile donatıldı. 24 saat kesintisiz müzik dinleyebileceğiniz kulaklıklar pili tükendiğinde hızlıca şarj olabiliyor. Şarj edebilecek bir ortamda olmasanız dahi Plantronics sizi yarı yolda bırakmıyor. Kulaklığın yanında gelen 3,5 jak girişli kablosuyla kullanmaya devam edeceğiniz kulaklıklar Plantronics’in işlevselliğini de gözler önüne seriyor.

BackBeat PRO2 Grey Hero

100 metrelik kapsama alanına sahip kulaklık aynı anda iki cihaza birden bağlanabiliyor. Telefonunuza gelen çağrıları yanıtlayabildiğiniz kulaklık otomatik olarak dinlediğiniz müziği veya izlediğiniz filmi durdurma özelliğine sahip. Gürültü engelleyen mikrofonu sayesinde BackBeat PRO2 ve PRO2 SE, çağrılarda da karşı tarafa net bir ses akışı sağlıyor. Ayrıca bu iki model piyasadaki kulaklıklardan daha hafif. BackBeat PRO2, kalan pil seviyesini, ses seviyesini, bağlantı durumunu 12 farklı dil seçeneği ile kulağınıza fısıldıyor.