Günlük Seyirlerin Eşlikçisi Sea Ray 320 Sundancer

Sea Ray günlük gezi tekneleri hakkında tüm bildiklerinizi unutun.

Yeni Sundancer 320, tüm varsayımları ortadan kaldıran tasarımıyla iç mekan ve dış mekan dengesini zarif ve çok yönlü bir şekilde yeniden değerlendiriyor. Ferah bir havuzluk alanı, konforlu bir kabin ve modelin en popüler bölümü olmaya aday tekne önüyle 320 Sundancer sizi büyüleyecek.

Kişisel zevkinize göre dizayn edebileceğiniz 320 Sundancer modeli içten ve dıştan takma motorlu olarak ve coupe versiyonuyla tekne önü ve yanları tamamen camla kapatılmış hard top tavanlı olarak toplamda dört farklı şekilde tercih edilebiliyor.

Sea Ray, 320 Sundancer’da cruiser ile bowrider modellerinin karışımını ilgi çekici ve cesur bir şekilde deniz severlere sunuyor. Model, yeni ve pratik özellikleri ile oldukça beğeni topluyor. İçten takma ve coupe versiyonlu yeni 320 Sundancer temmuz ayında İstanbul’da yeni sahibiyle buluşacak.

Modelin en önemli yeniliklerinden biri iskele taraftan tekne önüne geçiş yolu. Bu sayede daha kullanışlı bir oturma grubuna sahip teknenin ön bölümü oldukça keyifli hale geliyor. Bölümdeki 3 kişilik oldukça geniş güneşlenme yataklarının baş ve kol dayama bölümleri maksimum konfora göre ayarlanabiliyor.

Havuzlukta çift kişilik kaptan koltuğu arkasında tek kişilik bir koltuk yer alıyor, bu koltuk L şeklindeki oturma grubuna eşlik ediyor. Oturma grubu ortadaki masanın indirilip minder ile doldurulması ile geniş bir güneşlenme alanına dönüşebiliyor. Sancak tarafta lavabo ve depo bölümünün yer aldığı wet barda buzdolabı ve barbekü opsiyonu da mevcut.

Teknenin arkasındaki oturma bölümü sırtlığın hareket edebilmesiyle güneşlenme yatağı veya 2 kişilik koltuk olarak kullanılabiliyor.

Modelin fonksiyonel bir şekilde dizayn edilmiş kabini 4 kişilik konaklama kapasitesine sahip. Tekne arkasında iki tek kişilik yatak yer alırken, tekne önündeki oturma grubu ise dolgu minderleri ile çift kişilik yatağa dönüşebiliyor. Kendi duşuna sahip tuvalet oldukça aydınlık.
Kabinde bir mikrodalga ve buzdolabı da yer alıyor.

Sürüşü yüksek verimli motorları sayesinde bir spor botu andıracak kadar seri. İçten takma versiyonunun standardı 2 adet 250 beygirlik Mercruiser motorlarla, dıştan takma versiyonunun standardı ise 2 adet 350 beygir Mercury Verado motorlarla güçlendirilmiş. Daha güçlü ve dizel motor seçenekleri de modelin opsiyonları arasında yer alıyor.