Graf von Faber-Castell Kaşmir Deri Koleksiyonu

 

 

Graf von Faber-Castell’in hayatı kolaylaştıran tasarımlara sahip yeni koleksiyonu günlük kullanıma uygun minik yardımcılarıyla dikkat çekiyor. Marka, zamansız çizgisine, İtalyan derisi kalitesini ekleyerek modern hayatın şık aksesuarlarından oluşan zevkli bir koleksiyon sunuyor. Graf von Faber-Castell Kaşmir Deri Koleksiyonu, cüzdanlardan çantalara çeşitli yazım ve ödeme araçları için aksesuarlarla geliyor.

Pratik kullanımı ile her duruma uyum sağlayabilen deri cüzdanların siyah ve koyu kahverengi renk alternatifleri bulunuyor. Klipsli yapısı ile nakit parayı da rahatça saklama seçeneği sunan kredi kartlıkları 4 ila 8 kart bölmesine sahip. Notluk cüzdanlar ise spontane gelişen fikir ve programları not almak için ideal bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

Benzersiz işçiliği ile kabartmalı Graf von Faber-Castell kalemlikler günün tarzına uygun iki yazım aracını beraber taşıma imkanı veriyor. En sevilen kalem için ince ve zarif bir alternatif sunan Graf von Faber-Castell tekli kalem kılıfları ise turuncu alcantara astarı ve renk koordineli dikişleri ile deriye canlı bir geçiş sağlıyor.

Profesyonel hayata esneklik sunan Graf von Faber-Castell Kaşmir Deri çantalar akıllı ve kusursuz detayları ile işlevselliği ön plana çıkarıyor.  Postacı ve sırt çantası alternatifleri ile 3 farklı model sunan Graf von Faber-Castell çantalar şehrin dinamik yaşantısına şıklık ve fonksiyonellik katan her şeye sahip. Anahtarlar, cep telefonu gibi sık kullanılan eşyalar için kolayca erişilebilen fermuarlı ön cep, önemli evraklarınızı taşımanız için çok sayıda iç cep ve rahat deri askılıkları ile günlük hareketlerinize modern çizgileri ile eşlik ediyor. Koyu kahverengi kabartmalı dana derisinden el yapımı olarak üretilen kaşmir deri çantalar, Graf von Faber-Castell logosuyla süslenmiş.