Francis Kurkdjian’dan Yılbaşına Özel İkonik Ürünler

Parfüm dehası Francis Kurkdjian, yeni yılda sizleri büyülü bir dünyaya davet ediyor.

Bu sene sessiz ve zarif süslenen yılbaşı ağaçlarından ilham alan Francis Kurkdjian, kendiniz ve sevdikleriniz için özel hediyeler sunuyor. Maison Tasarım Atölyesi’nde özel olarak tasarlanan kutular yılbaşı ruhunu yansıtıyor. Kutuların içerisinde ise Francis Kurkdjian’ın ikonik ürünlerinden Baccarat Rouge, Amyris ve Mon Beau mumları yer alıyor.

Baccarat Rouge 200ml: 5.230 TL

Yoğun ve baş döndürücü  Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum’ün, üst notalarında Mısır’ın muhteşem çiçeksi grandiflorum yasemini ve safran bulunuyor. Orta notalarda sedir ağacının hafif odunsu kokusu ile muhteşem uyum yakalayan Fas’ın acı bademi, alt notalarda amber ile odunsu misk buluşuyor.

Amyris homme extrait 70 ml: 2100 TL

Amyris femme extrait 70 ml: 2280 TL

Yaşam halindeki bir kentin koku ifadesinden ilham alan Amyris Extrait de parfüm zamanın ruhuna sıkıca dayanan iki modern gün siluetini birleştiriyor. Extrait de parfum çeşitleri,  parfüm kompozisyonlarının zirvesinde  farklı bir koku ifadesiyle güçleniyor. Amyris, doğal bir zarafetle buluşuyor. Hem kadınlar için hem de erkekler için üretilen Amyris Extrait de parfum, kadınlar için daha meyvemsi-çiçek notaları ön plana çıkarırken erkekler için kehribar-odunsu bir koku ikilisi sunuyor.

Mon Beau Sapin: 480 TL

Maison Francis Kurkdjian’ın ikonik yılbaşı mumu şimdi koyu yeşil zemin üzerine beyaz ve altın rengiyle süslendi. İçeriğindeki Kanada balsamı ve reçine ile orman atmosferini evlere taşıyan Mon Beau, yeni yıl ruhunu yansıtıyor.