Flormar’a “Yaz” Geldi

Flormar’dan ilk tasarımcı iş birliği: Dünyaca ünlü Türk tasarımcı Yazbukey ile.

Flormar, Paris ve Milano gibi dünyanın önde gelen moda haftalarının aranan yeteneklerinden, tasarımları Madonna ve Björk gibi ikonlar tarafından tercih edilen, dünyaca ünlü Türk tasarımcı Yazbukey ile ikonik hale gelen likit mat ruj serisi Silk Matte için işbirliği yaparak 20 yeni renkten oluşan bir kapsül koleksiyona imza attı: “Cherry on Top”

Yazbukey koleksiyonun konseptini “Kiraz feminen olmanın en tatlı halidir” ilhamı ile yarattığını söylüyor.

Flormar’ın “Renk Renk 50 Yıl” mottosu ile 50. yılını kutladığı 2020 yılında çok sevilen Silk Matte mat likit rujların yepyeni renkleri; Yazbukey imzalı ambalaj tasarımı ve  kiraz kokusu ile sevenleri ile buluşacak. Yazbukey koleksiyonun konseptini “Kiraz feminen olmanın en tatlı halidir” ilhamı ile yarattığını söylüyor. Kirazın bir pastanın üstündeki final dokunuş, renkli sürpriz lezzet patlaması olması gibi, ruj da bir kadının güzellik ritüelinin en renkli final dokunuşu temsil ediyor.

“Silk Matte Cherry on Top Koleksiyonu” da kirazın dalda ilk kızarmaya başladığı halinden en olgun haline kadar aldığı farklı renkleri temsil eden 20 farklı tondan oluşuyor. 

Kiraz Kokulu Özel “Yaz” Koleksiyonu

Yaz mevsiminin enerjisine yakışacak 20 farklı renkte tasarlanan Flormar Silk Matte Liquid Lipstick X Yazbukey koleksiyonu ipeksi dokusu ile dudakları kurutmadan mat ve kalıcı bir görünüm sunuyor.