Eşsiz Bir Tatil: Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa

Bodrum’da özel bir koyda saklı olan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, lokasyonu, etkileyici manzarası ve özel beyaz kumlu plajıyla misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunuyor. Her biri panoramik deniz manzaralı özel balkona sahip olan dokuz süit, Caresse King villa ve 67 odanın gösterişli tasarımları ilhamını denizcilikten alıyor. Ayrıca Caresse Bodrum, sahip olduğu yedi adet rezidansı ile uzun dönem konaklamalar için aile dostu bir ortam sunuyor.

Otelin şık La Plage Restaurant’ının gurme mutfağı, çarpıcı dekoru ve albenili ambiyansıyla tamamlanıyor. Güney Ege ve Akdeniz’e özgü lezzetlerle tüm gün hizmet veren bu restoranda yıldızların altında özel bir akşam yemeği için masanızı ayırtabilirsiniz. Sushi Corner’da leziz çeşitler içeren menüdeki seçenekleri keşfedebilir, Glass Restaurant’ta açık büfe olarak sunulan kahvaltınızı afiyetle yiyebilirsiniz.

Bodrum’un eşsiz manzarası ve büyüsü altında, bir rüyayı gerçekleştireceğiniz düğün gününüzde, Caresse tüm hayallerinizi ve özenle düşlediğiniz tüm detayları gerçeğe dönüştürüyor. Denizin masmavi zarifliği ve sahilin tüm şıklığı ile bu aşk dolu atmosferde, hayatınızın en unutulmaz gününü yaşayacaksınız.

Caresse a Luxury Collection Resort & Spa, 1988 yılından bu yana düzenlenen dünyanın en prestijli ödüllerinden Condé Nast Traveler – Okuyucuların Tercihi Ödülleri’nde, 2016 ve 2017 yıllarında Avrupa’nın En İyi Resort Oteli ödülüne layık görüldü.