Elmasların Kralı İstanbul’da

Dünyanın en ünlü değerli taşlarını koleksiyonuna kazandırmaktan, Hollywood’un önde gelen kadınlarını kırmızı halıda süslemeye uzanan yolculuğuna kadar Harry Winston, 80 yılı aşkın süredir var olanın en iyisini simgeliyor. Efsane marka, bu kez İstanbul’da ilk salonunu açarak bizi heyecanlandırıyor.

Emaar Square Mall’da, 249 metrekarelik bir alana yayılan salon, Harry Winston’ın, aralarında günümüzün en mükemmel işçilikli pırlanta ve nadide değerli taşlarının bulunduğu muhteşem mücevher ve saat koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Özel bir malikânenin zarafetini ve samimiyetini yakalamak üzere tasarlanan iki katlı salon, geleneksel Winston tarzının çağdaş bir yorumu niteliğinde. Yumuşak kahve ve gri tonlarından oluşan renk paleti, özel olarak tasarlanmış siyah lake ve antik bronz mobilyalar, özel sipariş avizeler, el işi boncuklarla süslenmiş ipek duvarlar ve antika dokunuşlarla koleksiyonları gibi göz alıcı görünüyor. Çarpıcı bir siyah-beyaz yıldız yağmuru motifiyle bezenmiş görkemli mermer fuayede, Harry Winston’ın en özel tasarımları sunuluyor. Markanın ‘lüks mücevher’ ve ‘gelinlik mücevheri’ koleksiyonlarının yanı sıra son teknoloji saat koleksiyonlarına ayrılmış alanlar, misafirlerin kişiye özel bir deneyim yaşamasını sağlarken, salon içerisindeki süit odalar ayrıcalıklı bir deneyim vaat ediyor.