Elektrikli Jaguar Yeni I-PACE Ankara’da Testte

 

Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk SUV’u I-PACE, Ankara’daki Jaguar Electric Zone’da tanıtılıyor. 26 Eylül’e kadar Bilkent Station’da yer alacak Jaguar Electric Zone, Jaguar I-PACE’i tanıtırken elektrikli araç dünyası hakkında bilgi vermeyi de hedefliyor. Otomobil tutkunları aynı zamanda randevu alarak Jaguar I-PACE’i test edebiliyor.

Jaguar tamamen elektrikli ilk SUV’u I-PACE ile heyecan yarattı. 470 km’lik menzili, 4,8 saniyede 100 km/sa hıza ulaşan performansı ile cezbedici bir sürüş deneyimi sunan Jaguar I-PACE’in 90 kWh gücündeki bataryası yüksek enerji yoğunluklu lityum iyon hücrelerinden meydana geliyor. Yeni Jaguar I-PACE’te bulunan iki sabit mıknatıslı senkron elektrikli motor 400 BG güç ve 696 Nm tork üretiyor.

Güçlü spor otomobil performansı ve beş koltuklu SUV rahatlığını bir araya getiren tamamen elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, dört çeker özelliği ve yükselebilen süspansiyonları sayesinde asfalt yolların dışında da performans sergileyebiliyor. 400 BG güç sağlayan elektrikli motoru ile 0’dan 100 km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor ve bunu sessiz bir şekilde sağlıyor. Yeni Jaguar I-PACE’i yakından tanıma imkanının sunulduğu ve elektrikli araç dünyasıyla ilgili soruların cevap bulduğu Jaguar Electric Zone’da, ön satış işlemleri ve test sürüşü de gerçekleştiriliyor.

Yeni Jaguar I-PACE’i test etmek isteyen otomobil tutkunları www.jaguar-turkiye.com/bilkent adresinden kayıt yaptırarak randevu alabilir ve Bilkent Station’da kurulan konsept pop-up showroom’unda 10.00-22.00 saatleri arasında aracı test edilebilir.