Dünya Sahilleri Akdeniz’de Buluşuyor

Fethiye’nin en güzel koylarından olan Gök Gemile koyunda bulunan Help Beach & Yacht Club tamamıyla kendine özgü, bir ada mantığıyla mükemmel denizi, içinde exclusive konaklaması, kaliteli ve güvenilir servisi ve lezzetli restoranlarıyla dünya sahillerini Akdeniz’de buluşturuyor.

Help Beach & Yacht Club bir “Trendsetter” olarak konumuyla merkezi, güvenli ve olağanüstü bir deniz, yemyeşil bir doğa ile iç içe.

300 kişilik restoranı, 25 özel kabana, 400 şezlong, 2 bar, su sporları, sertifikalı dalış kursları, su eğlence parkı, düğün ve eventler, 16 metrelik iskele ile toplamda aynı anda 800 kişiye hizmetle yılın ortalama 2,5 aydında da 1.000 kişiye hizmet veriyor.

Marmaris, Göcek, Kaş, Kalkan, Ölüdeniz ve Çalış civarında oturan yerli ve yabancıların yanı sıra aynı bölgenin otellerinden sağlanan özel veya complimentary servis ile gelen yabancı turistler, İstanbul, Ankara ve İzmir’den tatilini sadece Help’de geçirmek için gelenler ve Hillside, Lyka World ve Letoonia gibi exclusive 5 yıldız tatil kompleksleri ve deniz yoluyla gelen özel bir kitleden oluşuyor.

Help Beach & Yacht Club, Marina-Yat Bağlama ve Exclusive Bungalow projelerinin önümüzdeki 2 yılda tamamlanması ile uluslararası arenada en iyiler arasında yerini alması bekleniyor.