Demsa Group “Sanat Vitrinde” Projesi

Demsa Group, 2019 İlkbahar / Yaz sezonunda müşterilerini sanat eserleriyle dolu vitrinlerle buluşturuyor.

Piece of ART News ve Vesaire Sanat Galerisi iş birliği ile hazırlanan “Sanat Vitrinde” projesi tablo, heykel ve çini gibi farklı formlardaki sanat eserlerini Harvey Nichols, Galeries Lafayette ve Brandroom vitrinlerinde moda ile buluşturuyor. Demsa Group, sanatı ve Türk Sanatçıları destekliyor, sanatı ulaşılabilir kılmak amacıyla bu proje için bir araya gelen sanatçılara vitrinlerini açarak onlara destek oluyor.

Demsa Group vitrinlere yerleştirilen sanat eserleriyle, vitrinlerini daha ayrıcalıklı hale getirerek sanatı günlük hayatın içerisinde görünür kılarak dikkat çekmeyi hedefliyor. Sanat eseri estetiktir, değerlidir, kalıcıdır ve tektir, vitrin düzenlemeleriyle, marka esere, eser markaya değer katacaktır.

Projede eserleriyle yer alan sanatçılar ve vitrinde sergilenen eserler hakkında bilgi almak isteyenler için iletişim imkanı da tanınan projede, ürünler, sanat eserleriyle, sanatçılar da sanatseverlerle buluşturulacak. Bu projeyle bir araya gelen sanatçılar, Akın Ekici, Dilşad Atasoy, Ekin Yüksel, Emel Gemici, Funda İyce Tuncel, Günsu Saraçoğlu, Hülya Küpçüoğlu, Kadir Öztoprak, Mehmet Emin Erdoğdu, Nezihe Gökçe, Orçun İlter, Serdal Kesgin ve Seren Ceren Asyalının ortak amacı ise sanatın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak.