Corum, Coin Watch Ata Limited Edition ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Sonsuz Saygılar

 

Yaratıcılık ve cesareti yol gösterici ilkeler olarak belirleyen İsviçreli saat markası Corum, Cumhuriyet’in 95. yıl dönümünde; Türkiye Cumhuriyeti ve dünya tarihine adını altın harflerle yazdırmış Mustafa Kemal Atatürk’e sonsuz saygılarını sunuyor.

Sınırlı üretimi yapılan Coin Watch Ata Limited Edition, markanın yüksek saatçilik deneyimine dayanan cesur ve zamanın ötesinde bir modelle saat tutkunlarıyla buluşuyor.

 

 

Corum Heritage Artisans Coin Watch Ata Limited Edition, 22 ayar, Ata Lira ile geliyor. Her bir saatte kullanılan Ata Lira, Darphane ve Damga Matbaa Genel Müdürlüğü tarafından üretiliyor. Yalnızca beş adetle sınırlı olan koleksiyonun, CO 082 otomatik mekanizması, 42 saatlik güç rezervi sağlıyor ve saatte 4 Hz/28.800 vph salınım yapıyor. Coin Watch Ata Limited Edition, 43 mm çapta ve 7,60 mm inceliğinde. Antirefle safir camın altında CORUM yazısı ve logosu bulunuyor. Bu ikonik saatin kasası ve kurma kolu 18 ayar 3N altından ve kurma kolunu 0.17 karatlık bir pırlanta süslüyor.

Cumhuriyet, 29 Ekim 1923 tarihinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde “Yaşasın” nidalarıyla kabul edilmişti. “Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk, son sözün milletin sözü olduğunu ifade etti ve bu felsefeyi bizlere miras bıraktı.

Corum’dan Atatürk’e… “Sonsuz Saygılarımızla”