Christian Louboutin Sonbahar-Kış 2018 Kadın Koleksiyonu

 

Christian Louboutin, eğlenceli ve eklektik Sonbahar-Kış 2018 koleksiyonunu 1960 ve 1970’li yılların iç mekan tasarımlarının enerjisinden ilham alan ve son derece dekoratif parçalardan oluşan bir galeri halinde sunuyor. Koleksiyon, dekoratif bir yaklaşımla moda arasındaki kesişimde cesur bir duruş sergiliyor.

 

 

Kadifemsi tonları ve parlak kumaşları göz alıcı metalik vurgularla kombine eden koleksiyon, gösterişli ve cesur çizgilerle iddialı stilini ifade ederek her şey mümkün mesajı veriyor!

 

Christian Louboutin, yaratıcı dokunuşuyla ayakkabıları müzelerde sergilenmeye layık sanatsal objelere dönüştürüyor. Tasarımların biçimli hatları, o dönemin ikonik mobilya parçalarıyla ortak bir dili paylaşıyor ve en baştaki saf ve temel şekil arayışlarına girişiyor.

 

Koleksiyon, 1960’lı yıllarda uzayın çektiği sınırsız ilgiden yararlanarak ayaklarınızı Ay’a doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Bu heyecan verici keşif yolculuğu, yeni bir topuğun asimetrik şekli veya parlak inciler serpiştirilmiş saydam üst yüzlerin ve şeffaf PVC topuklarla birleşmesi gibi pek çok yenilikle sürüyor. Yansıtıcı kumaş kaplı sneaker ayakkabılarda metalik çiviler görülüyor. Ayakkabılar yeni görevler üstlenmeye hazırlanırken yıldızlı el çantaları da gümüş rengi strass detaylarıyla her türlü görünüme parıltı katıyor.

 

KOLEKSİYONUN GERİ KALANI AŞAĞIDA!