Christian Louboutin Nude Koleksiyonunu Genişletiyor

İlk olarak 2013 yılında beş renk ile piyasaya sürülen Nude Koleksiyonu istikrarlı bir şekilde gelişerek cinsiyet gözetmeksizin Christian Louboutin’in değerlerinin temel bir parçası olan kapsayıcılığa övgü yapıyor.

“Nude bir ayakkabı bacağı giydirmez, tenin çıplaklığını devam ettirir. Adeta bir illüzyon gibi ayakkabı bacağın silueti ile bütünleşerek yok olur. Artık ayakkabı giyilmiyor, tüm bacak ayakkabıya dönüşüyordur. İşte ışıltı da tam bu noktada başlar.” -Christian Louboutin

İlkbahar-Yaz 2020 sezonunda kadınlar için yeni stillerin yanı sıra iki unisex modelin de dahil olduğu erkek koleksiyonuna ait parçalar da ilk defa sunuluyor. Bu yılın yaz maceralarına eşlik etmesi için tasarlanan Pool Stud; kalın kauçuk taban ve imza niteliğindeki zımbalar ile havuz kenarı keyfiniz için ideal. Kadınsı çekiciliğin Nude temasına şık bir dönüşümü olarak, Cheeky Point botlar fileli transparan görünümü, rugan ayak ucu kaplaması ve zarif fiyongu ile kalpleri kazanmaya geliyor.

Koleksiyonu daha da ileriye taşıyarak ve genişleterek, Christian Louboutin’in en ikonik kadın çanta modellerinden Elisa da dahil üç tasarıma Nude teması taşınıyor.

27 Mayıs itibariyle dünya genelinde online olarak lanse edilen Nude Koleksiyonu, Christian Louboutin’in Avrupa ve ABD online mağazalarında ve ayrıca Temmuz ayının ortalarında açılacak olan Rue Saint-Honoré, Paris’teki yeni butik mağazasında satışa sunulacak.