Chanel Mademoiselle Prive Bouton Koleksiyonunu Keşfedin

Gabrielle Chanel’in samimi dünyasına ışık tutan Mademoiselle Prive koleksiyonu, Mademoiselle Prive’nin sevdiği sembolleri ve kendisini kuşatmayı sevdiği nesneleri sergilemek için tasarlandı.

En büyük zanaatkarlar tarafından yaratılan bu koleksiyon, Couture dünyasından diğer el sanatları, saatçilik ve yüksek mücevher dünyasıyla en iyi işçilik biçimleri için özel bir ifade alanı oluşturuyor.

Chanel Watchmaking Creation stüdyosu, askeri kıyafetlerden ve denizci üniformalarından ilham alan Gabrielle Chanel’in üslup dünyasının önemli bir bileşenine saygı gösteren Mademoiselle Prive Bouton koleksiyonunu sunuyor.

Çok çeşitli düğme motifli süs tasarımlarıyla dikkat çeken koleksiyon, takım elbiselerini değerli bir şekilde süsleyen ve Chanel tarzının ayırt edici bir özelliği haline gelen bir bağlantıdan daha fazlasından oluşuyor.

Altın bir örgü ile vurgulanan Mademoiselle Prive Bouton saatinin siyah tüvit manşeti, üzerinde küçük bir elmas set kadranı kaplayan kıvrımlar, inciler, oyulmuş altın aslan detayları ve akik içinde Gabrielle Chanel’in motifi, Chanel’in sembollerinin zenginliğini ve olağanüstü işçilik biçimlerini yansıtıyor.

Koleksiyon, iki olağanüstü yüksek mücevher parçası da dahil olmak üzere yedi saatten oluşuyor.