Chanel’in Bodrum Butiği Tekrar Açılıyor

Üst üste iki yaz sezonuyla Chanel, 29 Haziran 2020 itibariyle Bodrum’daki Mandarin Oriental Hotel’de bulunan sezonluk sahil butiğinin kapılarını tekrar açmaya hazırlanıyor.

Mandarin Oriental Hotel’in yemyeşil bahçelerinde yer alan göz alıcı dikdörtgen yapı, Chanel’in grafik ve modern kodlarını anımsatan temiz mimari çizgileriyle bütünleşiyor.

Doğadan ilham alan ham unsurlardan oluşan yerel traverten taş, ahşap ve cam-mineral tonlardaki tasarım, dış ve iç arasında kolay bir akış sağlıyor. Çift kapılar bir tarafta bir balkona diğer tarafta ise havuza bakan lüks kanepelerle donatılmış terasa açılıyor. İkonik Chanel tonları anında beyaz ve koyu siyah renk aksanları, sıcak bej tonlarıyla güneş ve kuma atıfta bulunuyor.

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren COCO BEACH DE CHANEL koleksiyonun eğlenceli ve sportif seçkisi sizi karşılıyor. Métiers d’Art 2019/20 koleksiyonundan sofistike stillerini de keşfedebileceğiniz mağazada bu koleksiyonlara ek olarak bu yıl ilk kez geniş bir güneş gözlüğü seçkisi ve İlkbahar / Yaz 2020 koleksiyonu genç kadınsı stiliyle yer alıyor.

Chanel’in Bodrum’daki sezonluk butiği 29 Haziran- 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında açık olacak.