Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa Bodrum

Ege Denizi’nin tabiri caizse sihrini gösterdiği yegâne yerlerden biri Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa Bodrum. Otelin Genel Müdürü Kemal Sırtıkırmızı’ya göre burası, misafirlerine şık bir yaşam ve eşsiz bir tatil vaat ediyor. “Bodrum, geçmişten gelen büyüsünü, denizinin eşsizliği ile birleştiriyor. Bizler misafirlerimizin Bodrum’u ve bölgenin kültürünü tanımasını istiyoruz” diyor. “Sunduğumuz yiyecek ve içecek deneyiminin temelini, geleneksel Türk mutfağı ve uluslararası tatları yerel dokunuşlarla süsleyerek sunmak oluşturuyor.”

Özellikle sağlıklı yaşamanın ön plana çıktığı günümüzde, bu sene otelde spa deneyimi ve gastronomi alanında bir dizi yenilikler planlanıyor. Dünyanın en lüks destinasyonlarından biri haline gelen Bodrum’da, yiyecek ve içecek deneyimini en üst noktaya çıkartacak projeleri hayata geçirmeye hazırlandıkları bilgisini veriyor Sırtıkırmızı. Bunlardan biri yenilenme sürecine giren, otelin Beach Restaurant’ı. Dünya mutfağından çok özel seçimlerin paylaşılacağı restoranın haricinde bu yaz Bodrum’da büyük ses getireceği düşünülen bir sürprizin hazırlıklarının da devam ettiğini ekliyor sözlerine.

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa Bodrum, 1988 yılından beri düzenlenen dünyanın en prestijli ödüllerinden Condé Nast Traveler Okuyucuların Tercihi Ödülleri kazananları içerisinde; 2016 ve 2017 yıllarında art arda Avrupa’nın En İyi Resort Oteli Ödülü’nün de sahibi.

Denemeden Dönmeyin

* Otelin sahip olduğu teknelerle Ege Denizi’nin güzelliklerini keşfetmeye çıkın.

* Spa Caresse’de günün yorgunluğunu üzerinizden atın.

* La Plage Restaurant’da gurme mutfağın tadına varın. Güney Ege ve Akdeniz’e özgü lezzetlerle tüm gün hizmet veren bu restoranda yıldızların altında özel bir akşam yemeği için masanızı ayırtabilirsiniz.

* Sushi Corner’da leziz çeşitler içeren menüdeki zengin seçenekleri keşfedebilir, Glass Restaurant’ta açık büfe olarak sunulan kahvaltınızı afiyetle yiyebilirsiniz.