Çanta ve Valiz Modasında İkonik İşbirliği

Lipault ve moda dünyasının ‘yaramaz ve çılgın çocuğu’ olarak bilinen Fransız tasarımcı Jean Paul Gaultier iddialı bir koleksiyona imza attı!

Seyahatlerde, iş hayatında ya da günlük koşuşturmada oldukça ideal kullanım olanakları sağlayan Lipaut, JPG özel koleksiyonu ile sezona iddialı bir giriş yapıyor. Farklı konseptlerle hazırladığı koleksiyon, seyahat ve günlük kullanımlar için ikiye ayrılıyor. Jean Paul’un özgün stilini yansıttığı seyahat koleksiyonu Ampli’deki modeller, şık tasarımıyla seyahatlerinizin tamamlayıcısı oluyor. JPG tasarımından esinlenilen siyah üzerine beyaz dikine çizgili şık dış tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyona özel olarak hazırlanan iç tasarımları da büyük ilgi çekiyor. JPG’nin ikonikleşen pembe büstiyerinden ilham alınarak hazırlanan iç astarlar pudra pembesi rengiyle dış tasarımında olduğu kadar şık bir görünüm yaratıyor. Yumuşak deri detayıyla ultra hafif ve darbelere karşı dayanıklılığı, su geçirmeyen fermuarları ve kolay sürüş deneyimi sağlayan tekerlekleri ile seyahatlerinizde şıklığı ve konforu bir arada sunuyor.

Jean Paul’un Lipault için tasarladığı çanta ve valizler şıklığın yanı sıra fonksiyonelliği ile de sezonun en iddialı parçalarını oluşturuyor. Tamamı yumuşak deriden oluşan bu özel koleksiyon, günlük kullanımlara uygun el ve sırt çantaları,  sezona uygun renkleriyle şehir hayatına dinamik bir hava katıyor. Yuvarlak hatlarıyla koleksiyonun “it-bag”i olarak öne çıkan el çantası Boston Bag, yumuşak derisi, fermuarla açılarak genişleyebilir iç hacmiyle seyahat ve günlük ihtiyaçlarda kullanım kolaylığı sağlıyor. El çantalarına alternatif, son yılların trendi olan sırt çantaları da bulunan JPG koleksiyonunda sizi seçim yapmaya zorlayan zarif parçalar yer alıyor.

Bordo ve siyah renklerin hakim olduğu koleksiyonu keşfetmek için Samsonite ve Trunk&co mağazalarına ve elbette lipault.com.tr adresine bakabilirsiniz!