Bulgari ile Gerçeklerden Kaçma Yazı

Özgürlük. Yeniden doğuş. Kaçış. Global olarak yaşanan belirsizlikler ve uzun süre evde geçirilen zamandan sonra, Bulgari 2020 Yaz Kampanyası ile hayatın basit zevklerine dönüşü kutluyor.

Her zaman mutluluğun saçınızdaki güneş, temiz hava, ciltteki su hissi veya tüm bu duyuları uyandıran yüzen renkli çiçeklerin görünümü gibi küçük ve güzel şeylerde saklı olduğu söylenir.

Bulgari’nin 2020 Yaz Kampanyası, sadece doğanın verebileceği bu küçük ve basit sevinçlere adeta atıfta bulunuyor, özgürlüğe bir adım daha yaklaştırıyor ve hepimizin hayal ettiği kaygısız bir yaz duygusunu kutluyor.

Mükemmel anı ve mutluluğu yakalamak için Bulgari, İtalya’nın güçlü kadınları genç moda fotoğrafçısı Zoe Natale Mannella, Helmut Newton’dan Peter Lindbergh’e kadar en başarılı fotoğrafçılarla işbirliklerinde akıllı, ikonik ve kendine güvenen İtalyan feminenliğini vurgulayan stylist Alice Gentilucci ve kusurlarıyla kusursuz bir güzellik yakalayan model Greta Varlesa ile 2020 Yaz Kampanyası’nda bir araya geldi.

23 yaşındaki yetenekli fotoğrafçı Zoe, doğanın heyecanlı ve hedonistik güzelliğine dikkat çekmek için derin mavi denizlerden, büyüleyici gökyüzünden, sonsuz ufuklardan ve harika çiçeklerle dolu büyülü sulardan oluşan duyusal bir evreni hayal ediyor.

Bulgari kadını en rahat hissettiği hali ile, kadınsılığını ironi duygusu ve lüksün verdiği haz ile yaşıyor. Doğanın güzelliği, Roma’nın kendine has büyüsü ve kadınlığın doğallığı ile mükemmel bir bütünlük sağlanıyor.

Yeni keşfedilen enerjinin, heyecanın ve canlılığın kutlandığı bu sezonda Roma’lı Bulgari, büyüleyici bir çiçek dürbünü ile dünya çapında 216 butikten 940 vitrini süslüyor.

Gösterişli, duysal ve canlı çiçekler, Bvlgari’nin en ikonik mücevherlerinin parlaklığını ve Maison’un eşsiz renk paletinin zenginliğini çağrıştıran büyüleyici tasarımlarla karşımıza çıkıyor. 2020 Yaz Kampanyası’yla özdeşleşen yemyeşil çiçekler, su üzerinde yüzüyor gibi görünmenin yanı sıra hedonizm ve zevkten oluşan bir dünyanın kapısını bizlere açıyor.

Mücevherlerden saatlere, aksesuarlardan çantalara kadar duyulara hitap eden ve canlı renklerle bütünleşen koleksiyon parçaları Bulgari’nin ikonik koleksiyonlarından muhakkak sahip olunması gereken en yeni parçalar arasında yerlerini alıyorlar.

B. zero1 Rock yüzükleri, göz kamaştırıcı Fiorever çiçek şeklindeki elmas mücevherleri, Serpenti Viper kreasyonları ve renkli Divas’ Dream mücevherleri de zamansız parçalar olarak her an her yerde kullanılabilir güzellikteler.

Serpenti Seduttori saatler ve çığır açan Octo Finissimo saatler, benzersiz tasarımlarıyla dikkatleri üzerlerine çekerten, Serpenti Forever çantalar ise sezona taze bir cazibe katıyor.