Briston Yeni Clubmaster Traveler Worldtime Saati Keşfedin

Modern ve klasik saat yapımının güzel bir kombinasyonunu sergileyen Clubmaster Traveler Worldtime, özellikle 42mm’lik bir kasa, transparan kasa arkası ve İsviçre Sellita SW330-1 kalibre mekanizmasıyla oldukça çarpıcı bir görünüm sunuyor.

4hz frekansına (28 800 V / h) sahip olan bu model, yirmi dört saat dilimindeki zamanı ve 2 günlük güç rezervi ile tarihi de gösteriyor.

Benzersiz kasa tasarımı, 2017 yılında piyasaya sürülen ilk Clubmaster Diver’ı anımsatan iki sağ kron sayesinde kolayca tanımlanabilir. 10 ATM basıncına kadar suya dayanıklı olan bu kasa, saat, tarih ve GMT komplikasyonunu ayarlamak için 4h konumlandırılmış bir vida taç ile donatılmış.

Saat 2’de bulunan ikinci taç, siyah iç çerçevenin ayarlanmasını ve dünyanın 24 saat diliminde aynı anda zamanı okumasını sağlıyor. Selüloz asetat veya fırçalanmış çelikten üretilen dışbükey kare şekli, çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklı yeni safir camdan oluşuyor.

500 parça ile sınırlı olan Clubmaster Traveler Worldtime, Wolfandbadger.com’da satışı mevcut ve Türkiye’ye de gönderim yapılıyor.