Brioni Marka Yüzü Olarak Brad Pitt’i Seçti!

Brioni, İlkbahar-Yaz 2020 Sezonu “Tailoring Legends” kampanya yüzü Brad Pitt’i gururla sunar

Brioni, İlkbahar-Yaz 2020 “Tailoring Legends” reklam kampanyası için marka yüzü olarak Brad Pitt’i sunmaktan gurur duyar.

Fotoğraf sanatçısı Mikael Jansson tarafından Los Angeles’ta gerçekleştirilen çekimlerde Pitt, markanın İlkbahar-Yaz 2020 Koleksiyonu’nda ön plana çıkartmak istediği “gizli lüks” kavramını sakin ve dingin bir şekilde yansıtan siyah/beyaz zamansız fotoğraf karelerinde yerini alıyor.

Beyaz fonda çekilen fotoğraflar, Brioni’nin rafine şıklığı simgeleyen hazır giyim ve gece kıyafeti seçenekleri ile aktörün güçlü karakteri ve ikonik stilinin yansıttığı kontrastı ön plana çıkartıyor.

Markanın 75. yıldönümü kutlamalarına özel olarak oluşturulan kampanya, bugün itibariyle dünya çapında birçok gazete, dijital kanal ve açık hava reklam panolarında tanıtılmaya başlanıyor.

Çekimin sahne arkası videoları ise Ocak ayı içinde dijital platformlarda yayınlanacak.

Brioni

Lüks ve uzmanlığın zirvesini temsil eden Brioni, 1945 yılında Roma’da açılan ilk butiğinden itibaren terzilik sanatının dünya üzerinde emsal gösterilen markası haline gelmiştir. Marka, dünyanın çeşitli ülkelerinde sofistike müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya hazır 77 butiğe ve 500 satış noktasına sahiptir. 74 yıllık tarihinde birçok ilke imza atan Brioni; dünyada erkekler için ilk defile ve trunk şovlarını, ilk renkli smokini, ilk su defilesini gerçekleştiren markadır. Brioni, İtalyan stilini dünyadaki her noktaya taşımakla birlikte, farklı bölgelerin kültürel geleneklerine uygun ana temalara da saygı duyan modern giyim ihtiyacını karşılamıştır.

Terzilerini İtalya’daki kendi seçkin okulunda yetiştiren tek marka olan Brioni, takım elbise ve insan vücudu arasındaki armoniyi yakalamak için her bir terzinin kendi alanında uzmanlaştığı 220 adımlı üretim anlayışını benimsemektedir. Engin bir kütüphaneyi andıran ve harika bir geçmişe sahip olan marka, araştırma ve geliştirmeyi teşvik eden bir şirket kültürü içinde yeni bilgi ve deneyimlerle durmaksızın zenginleşmektedir. 2011 yılında, New York Lüks Enstitüsü tarafından dünyanın en lüks erkek markası seçilen Brioni, ürünlerini benzersiz kılan mükemmeliyetçi terzilik anlayışına devam etmektedir.