Bodrum’un Yeni Gözdesi: D Plaj Evleri

Bodrum Yalıkavak’ta mavi ve yeşilin buluştuğu Tilkicik Koyu’nda yer alan D’Plaj Evleri, butik yaşam alanıyla birlikte sizleri yepyeni bir deneyime davet ediyor.

Denize sıfır ve 53 bağımsız satılık daireden oluşan D’Plaj Evleri, 35 adet yepyeni haftalık, aylık ve sezonluk kiralanan rezidans dairelerin bulunduğu D’Plaj Rezidans ve birbirinden özel  işletmelerinin de hizmet verdiği butik bir yaşam alanı olarak yaz tatilinize yeni bir soluk getiriyor.

D’Plaj Evleri’nde her şey 7’den 70’e herkes düşünülerek tasarlandı. Günün her saatinde kendinizi ve ailenizi güvende hissedebilecek, müthiş doğa ortamında da evcil hayvanlarınızla geçirebileceğiniz özel alanlara sahip olabileceksiniz. 

Gününüze eşsiz gün doğumu manzarasını izleyerek başlayıp 20 adımda D Plaj Evleri’ne ait kendi plajınızda denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Siz denizin ve güneşin tadını çıkarırken çocuklarınız da MyGym’de uzman kadrosu eşliğinde hazırlanmış benzersiz eğitim, spor ve eğlence programlarıyla yaz tatilini en verimli şekilde değerlendirebilir.

Miami’den sonra Bodrum’da kapılarını açan Villa Azur’un Akdeniz’den ilham alan menüsündeki imza yemeklerinin tadına varıp iskelesinde güneşlenebilir, gündüzden geceye uzanan yemek ve eğlence anlayışıyla göz alıcı ambiansında yer almak için eşsiz gün batımı manzarasında unutulmaz bir akşam yemeğinde yerinizi alabilirsiniz. 

Ayrıca özel eğitmen eşliğinde D Plaj Gym’de spor faaliyetlerinizi sürdürebilir, sezonun trendlerini belirleyen D Concept Store’da alışveriş keyfini yaşayıp, her daim güzel ve bakımlı görünebilmek için D Plaj Angel Kuaför’e uğrayabilirsiniz. Konforlu, güvenli ve unutulmaz bir yaz tatili sunan D Plaj Evleri sizlere ayrıcalıklı bir yaşam tarzının kapılarını aralıyor.