Bodrum’un Lüks Anlayışı: Nikki Beach

Bundan tam 20 yıl önce Miami Beach Ocean Drive’da kurulan Nikki Beach, dünyanın en özel koylarında 16 lokasyonda hayatlara renk katmaya devam ediyor. Zira burası, Bodrum’un lüks anlayışına uygun bir biçimde, eğlencesiyle popüler bir mekân.

Nikki Beach’in özgün gündüz havuz partileri ve Rooftop’ta gün batımı ile başlayan akşam yemeğinin ardından eğlenceyi geceye taşıyacak gece kulübü, bu yaz ilk kez cuma ve cumartesi akşamları misafirlerini ağırlayacak. Yine bu yıl tüm dünyada Nikki Beach’ler, pazar günlerinin olmazsa olmazı uzun sohbetli pazar brunch’ları sunarken, şefin bahçeden masaya servis edeceği organik ürünler, detoks menüler ve smoothie’ler alışkanlık yaratacağa benziyor.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum Genel Müdürü Arzu Topçu Civak, otelin Ege’de beklentilerin çok ötesinde bir deniz tatili yaşamak isteyenler için iyi bir seçenek olduğunu söylüyor. Otelin kişiselleştirilmiş konaklama hizmetleri, kişiye özel keyfi huzura dönüştüren spa ve bakım programları ile her bir villaya özel havuzları, bu ayrıcalığın kanıtı.

Nikki Beach Restaurant & Beach Club bölümünde ise Nikki Beach, eğlence standartlarını yeniden belirliyor adeta. Eğlenceli performanslar, popüler müzikler ve şovlarla hayatının her anını kutlamak isteyenler için unutulmaz deneyimler sunuyor.

Nikki Beach Resort & Spa Bodrum, 18-21 Nisan ve 9-12 Mayıs tarihleri arasında Sağlıklı Yaşam Kampı’na ev sahipliği yapacak. Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak’ın içeriğini oluşturduğu özel program ile yeni sezona ruhunuzu ve bedeninizi yenileyerek girebilirsiniz.

Denemeden Dönmeyin

* Otelin “Roof Top Sunset Dining” konseptiyle dünya mutfağından ve Ege Denizi’nin kıyı şeritlerinin etkileşiminden harmanlanan Ege mutfağına özel lezzetlerden tadın.

* Nikki Spa’nın deneyimli uzmanları tarafından Beach Club kabanalarda sunulan masajlar ve bakımlar ile vücudunuzu ve ruhunuzu yenileyebilirsiniz.

* Yeni sezonda otelin içinde bulunan Tone Gym, 24 saat boyunca misafirlere hizmet veriyor.

* Akşam yemeğinizi mutlaka Sunset Lounge’da batan güneşi izlerken –fonda mutlaka cırcır böcekleri olacaktır– yiyin.