Benzersiz Deneyimleriyle: Gloria Hotels & Resorts

 

Antalya-Belek’te çam ormanlarının içerisinde, Acısu Nehri ve deniz kıyısında doğanın bütün cömertliğini sunan Gloria Hotels & Resorts, ayrıcalıklı bir tatil için sizleri bekliyor. Kaliteli ve yenilikçi hizmet ile uluslararası otelciliğin Türkiye’deki 20 yıllık markası Gloria Hotels & Resorts, doğanın merkezinde Golf’ten Spa’ya, A la Carte restoranlardan eşsiz kumsala kadar pek çok seçeneği bir arada sunuyor.

 

 

“Kalite, zarafet ve güler yüzlülük” sloganı ile Gloria Hotels & Resorts, Gloria Golf Resort, Gloria Serenity Resort, Gloria Verde Resort, Gloria Golf Club ve Gloria Sports Arena tesislerinden oluşuyor. Türkiye’nin ilk ve en büyük golf sahası olan 45 delikli Gloria Golf sahası Michel Gayon tarafından tasarlanmış. Bünyesinde Old Course 18 delik, 72 Par ve 6529 metre, New Course 18 delik, 72 par ve 6523 metre ve Verde Course 9 delik, 35 par ve 2967 metre olmak üzere üç saha var. İçinde dört büyük gölet ve 67 bunker’ın olduğu sahalar her seviyeden oyuncuya uygun.

 

 

Türkiye’nin en büyük golf akademesi olan Gloria Golf Akademisi, özel eğitim grupları ve bireysel antrenmanlarıyla golf deneyimi kazanmak isteyenlere en iyi eğitim deneyimlerini garanti eden 24 adet eğitim alanı sunuyor. İster yeni başlayan biri olun ister antrenman yapmak isteyen bir profesyonel, Gloria Golf Akademisi’nde her türlü imkânı bulabilirsiniz.

 

 

Türkiye’nin en geniş golf kulübü olmasının yanı sıra Avrupa’da da golf kulüpleri arasında ikinci sıraya yerleşiyor. Ayrıca, dünyaca ünlü golf organizasyonlarına ev sahipliği de yapıyor. Gloria Golf Club sahaları, üstün teknik özellikleri ve üst düzey tasarımlarıyla, golf dünyasının saygın ve seçkin kulüpleri arasında.