Bee Goddess’tan Yeni Yıla Özel Tasarımlar

Dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess, yeni yıla özel koleksiyonu “Sirius Star”ın ışığı ile sizi mucizeler enerjisine taşıyacak.

Yeni Yıl Mucizelerinizi Sirius Yıldızı ile Gerçekleştirin

Umut ışığı ve mucizeleri sembolize den Sirius Yıldızı tılsımı, yeni bir yıla girerken kendinize ve sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel armağan.  Tüm evrenin içindeki sevgiyi sembolize eden Sirius, güneşin ardındaki güneş, ruhun ışıltısı olarak biliniyor.. Sirius ışığı ile kişi yüceliğinin, öz cevherinin farkındalığına kavuşup kendi mucizelerini kolaylıkla gerçekleştiriyor.

Gökyüzünün en parlak yıldızı olan Sirius ile ruh bilgeliği, mükemmellik, sevgi, birlik, şans, beraberlik, korunma ve sağlık enerjilerini hayatımıza davet ediyoruz. Sirius ruhun madde üzerindeki gücünü, kalpten en saf niyetle arzuladığımız her şeyi gerçekleştirebileceğimizin müjdesini veriyor. Bu yıldızın 5 kolu toprak, hava, su, ateş elementlerinin harmoni içinde en tepedeki ‘ruh’ ile uyumu ifade ediyor. 2 dişi, 3 ise eril güç; 5 bu enerjinin en güçlü taraflarını da bir araya getiriyor.

2020 Işıltısı Sirius Olsun!

Sirius Yıldızı’nın sevgi, şans, sağlık ve mükemmellik ışığı daima sizinle olsun.

Göz Nuru Koleksiyonu ile 2020’ye Işık Katın

Göz sembolizmi ve ışıktan ilham alınarak hazırlanan Göz Nuru (Eye Light) koleksiyonu manevi bilgi yolu ile kalbe doğan ilahi ışığı, kalp gözünün açılmasını ve yeniden doğuşu anlatıyor. Göz; içimizdeki her şeyi bilen ve her şeyi gören ilahi güç, sezgisel görü gücü olarak sadece ışığı almakla kalmıyor aynı zamanda aktarıyor.

İçsel yolculuğunuza kapı aralayacak olan Bee Goddess “Göz Nuru” koleksiyonu,  hayat yolunuzda kolaylıkla ilerlemenize yardım edecek.

Göz Nuru Koleksiyonu ile 2020’de yeni ufuklara yelken açın ve hayata yepyeni sihirli mercekler arkasından bakın.