Babalar Günü’nü Sportif-Zarif ODYSSEUS ile Kutlayın

Üç yaşınızdaki oğlunuzla bahçede koşup oynarken, on iki yaşına basan ikizlerinizle kano gezisine gittiğinizde ve elbette üniversite öğrencisi kızınızla Michelin yıldızlı restoranda özel bir akşam yemeği yerken ODYSSEUS bu anların hepsinde size eşlik edecek ve bileğinizden çıkarmanıza gerek kalmayacak.

Hem sportif hem de zarif bir model olan ODYSSEUS özel zevklerine ayırdıkları anlarda dahi seçkin bir mekanik saatin mükemmel işçiliğinden ve teknik sofistikeliğinden vazgeçmek istemeyen, aktif yaşam tarzına sahip insanlar için tasarlandı. ODYSSEUS her durumda, her şart altında klas ve dinamik bir saate ihtiyaç duyan aktif ve çok yönlü erkeklere kusursuz biçimde eşlik eden bir saat.
Büyük formatta tarih ve gün göstergesi barındıran ODYSSEUS’un kasası su geçirmez. Klasik çift pencereli tarih göstergesiyle ikonikleşen Lange büyük tarih göstergesinin hemen karşısında aynı ölçüde büyük gün göstergesinin yer alması saate özgün bir tarz katıyor.

ODYSSEUS modeli özel olarak geliştirilen L155.1 DATOMATIC kalibreyle çalışıyor.

Yeni ODYSSEUS ailesinin son versiyonu 40.5 milimetre çapındaki beyaz altın kasa ile gri kadranı bir araya getiriyor. Saat ve dakika kolları gibi saat imleri de karanlıkta ışıldıyor. Saat imleri ve saniye ölçeğinin altında göze çarpan kabartmalı, çizgili yapı kadrandaki doku efektini pekiştiriyor. Ayrıca ana kadran ve alt kadranın parlak mat yüzeyleriyle kontrast oluşturuyor.
Gün ve tarih göstergelerini düzelten konik düğmeler, kurma düğmesinin altında ve üstünde yer alıyor. Üç parçalı beyaz altın kasanın belirgin profilini tamamlıyorlar. Saat elle dikilmiş deri ya da siyah kauçuk kayış ile tamamlanıyor. Kauçuk kayışın içinde saatin konforunu artıran hava kanalları mevcut. Lange felsefesine uygun şekilde tüm parçaların son rötuşları elle yapıldı ve mekanizma iki kez monte edildi.