Babalar Günü İçin İdeal Bir Seçim: OMEGA Seamaster Diver 300M

Aksiyon dolu bir yaşam için tasarlanan OMEGA Seamaster Diver 300M, maceracı babalar için mükemmel bir Babalar Günü hediyesi.

Sahip olduğu dalış tecrübesi tarihi ve teknolojinin yanı sıra, takım elbise veya smokinle kullanıldığında da görünümü tamamlayan bir şıklık sunuyor. En iyisi, James Bond‘a sormak! Seamaster Diver 300M, 20 yıldan uzun bir süre 007 tarafından kullanıldı. Dünyanın en iyi casusu için uygunsa babanız için de kesinlikle uygun demektir!

42 milimetrelik boyuta sahip yeni paslanmaz çelik modellerde, lazer işlemeli dalgalar içeren şık seramik kadranlar ve beyaz mineli belirgin dalış ölçeklerine sahip seramik bezeller yer alıyor. Saatin içinde ise sektörün en yüksek hassasiyet, performans ve manyetik direnç standartlarında test edilip sertifikalanan OMEGA Master Chronometer Calibre 8800 mekanizma bulunuyor. OMEGA Seamaster Diver 300M, babaların ömür boyu kullanabilecekleri bir saat. Babalar Günü hediye listenize ekleyin ve babanızı ömür boyu sürecek bir macera için hazırlayın!