Adler Fan’tasia Koleksiyonu

Konu high jewellery ise işin sırrı detaylarda gizlidir. Bu detaylar, tüm zamanların zarif ve nadide broşları söz konusu olduğunda, Adler ustalığıyla yeniden yorumlanıyor. Eşi benzeri olmayan bu tarz kalıcı parçalar tasarlamak için kuşkusuz önce yaratıcılık ve beraberinde teknik üstünlük gerekiyor. Mücevher sanatında dönemleri belirleyen çizgiler, adeta Adler vizyonuyla yeniden yüceltiliyor.

Bin yıllık bir aksesuar olan yelpaze daima güç, konfor ve cazibe objesi olmuştur. Zarafeti ve romantizmi sebebiyle mücevher sanatının da önemli motiflerinden biridir. Adler’in “modeli dönüştürülebilen” koleksiyonlarından biri olan Fan’tasia (adler.ch), ister broş, ister bilezik, ister saç iğnesi olarak kullanılabiliyor. Beyaz altın yelpaze üzerindeki degrade safir ve pırlantaların harmonisi göz kamaştırıyor. Tasarlanan özel bir aparat sayesinde tercihe göre Fan’tasia bileği ışıldatıyor ya da saçın kıvrımları arasında baş tacı edilebiliyor. Her durumda büyüleyici…

Fan’tasia broşun safirli versiyonunda 1,85 karatlık bir damla safir, 5,26 karat 17 damla pırlanta, 6,51 karat 121 degrade safir ve 118 pırlanta bulunuyor ve bu broş saç iğnesine dönüştürülebiliyor. Fan’tasia pırlanta bilezik ise 4 karat 11 damla pırlanta ve 3,37 karat 257 pırlantayı bir araya getiriyor ve bir broşa dönüştürülebiliyor. Eski geleneklerle harmanlanan 133 yıllık ustalık yeni yaklaşımlarla zenginleşiyor.