2019’un En Yeni Niş Parfümleri

 

Amouage, Byredo, Memo Pari, Roja markaları, etkileyici kokuları ve göz alıcı şişeleri ile Beymen mağazalarında.

 

Amouage Imitation Woman And Man

Amouage Imitation Woman çiçeksi kokusu ile parfümseverleri New York’ta  bir şehir turuna çıkarıyor. Açılışını yasemin ile yapan parfüm, New York sokaklarından ilham alıyor. Ylang ylang, siyah kuş üzümü tomurcukları ve aldehit notalarıyla disko kültürünü vurgulayan Amouage Imitation Woman, sandal ağacı ve paçuli notaları ile parfümseverleri ünlü gece kulübünde Studio 54’de bitmeyen bir partiye davet ediyor.

 

Amouage Imitation Man, menekşe ve susam notalarıyla açıldıktan sonra kadifemsi notalara kavuşuyor. Parfüm, alt notalarındaki vetiver ve deri notaları ile dumanlı, paçuli ve laden reçinesi notalarıyla ise duygusal bir dokunuş yakalıyor.

 

Byredo Eleventh Hour

Zamanın sonundan esinlenerek tasarlanan Byredo Eleventh Hour, ilham aldığı soyut konsept ile alışılagelmiş temaların dışına çıkıyor. Üst notalarında Nepal biberi ve narenciye özleri birleşiyor. Kokunun kalbinde Yaban İnciri, alt notalarında ise Kaşmir ormanı notaları ile birleşen Tonka Fasulyesi yer alıyor.

 

Memo Paris Moroccan Leather

Yeni unisex parfümü Memo Paris Moroccan Leather, içeriğindeki iris yağı, vetviver ve deri notaları ile bu kış çiçeksi ve misk kokular sevenler için güzel bir seçenek sunuyor.

 

Roja Reckless

İngiliz parfümeri Roja Dove’un imzasını taşıyan Roja Reckless çiçek notaları ile bu kış vazgeçilmezler arasına girecek gibi görünüyor.

Narenciye notalarıyla sıcak bir açılış yapan Roja Reckless Woman, orta notalarında Sardunya, Mayıs Gülü, Portakal Çiçeği ve Yasemin esansları; alt notalarındaki Sandal Ağacı ve Misk özleriyle dikkat çekiyor.

Üst notalarındaki narenciye özleri ve lavanta bulunan Roja Reckless Man, orta notasındaki çiçek özleri ve alt notalarındaki baharatlar ile olağanüstü bir deneyim sunuyor.